Show TV’nin fenomen yarışma programı Aslı Hünel ile Gelin Evi hafta içi her gün izleyicileri ekran başına topluyor. Birbirinden iddialı beş gelinin, hem eğlenceli hem de heyecan dolu yarışı devam ediyor. 

Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Gelinler, ev dekorasyonundan ikramlıklara kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye giriyor.  

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 27 yaşında, 4,5 yıllık evli Buse Yüzgeç’in evine konuk olunacak. Buse Gelin’in çeyizleri serilecek, düğün fotoğraflarına bakılacak, tüm detaylarıyla evi değerlendirilecek. 

Güzel Günler 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve Güzel Günler 19 Mart Pazar Nasıl Olacak? Güzel Günler Oyuncuları Güzel Günler 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve Güzel Günler 19 Mart Pazar Nasıl Olacak? Güzel Günler Oyuncuları

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca her gelin, kendi ev sahibi olduğu günde yapılacak olan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.

“Aslı Hünel ile Gelin Evi” 21 Mart Salı günü saat 12.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!