Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı, senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Baba’nın başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm 2. Fragmanı İzle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümü Fragman Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm 2. Fragmanı İzle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümü Fragman

Baba 2. sezon 6. bölümüyle ekrana gelecek. Bir yandan babasının günahını sırtlanmak zorunda kalan Kadir, diğer yandan Emin’i sağlığına kavuşturmak için tüm imkanlarını seferber eder.

Selahattin’in oyununu çözen Kadir gizlice tesisi çalıştırınca bir kez daha hedef haline gelir. Çöpköy’ü satın almak için harekete geçen İlhan beklemediği bir cevapla karşılaşır. Arka arkaya aldığı kötü haberler yüzünden kontrolü kaybeden İlhan, büyük bir hata yapar.

Kadir, babasını kurtarmak için riskli bir hamle yapar. Gizemli bir düşman, Kadir’le İlhan’ı köşeye sıkıştırırken, iyice yakınlaşan Kadir ve Firuze tehlikeli bir oyun oynar.

“Baba” yeni bölümüyle 25 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!