Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı, senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Baba’nın başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Baba 2. sezon 7. bölümüyle ekrana gelecek. Selahattin, Muhsin’e yapılan saldırıyı öğrenince tüm Çöpköy’ün Kadir’in fikirleriyle zehirlenmeye başladığını düşünüp önemli bir hamle yapar.

İyilik 26. Bölüm Fragmanı 13 Ocak Cuma Nasıl Olacak? İyilik Yeni Bölüm Fragman Yayınlandı mı? İyilik 26. Bölüm Fragmanı 13 Ocak Cuma Nasıl Olacak? İyilik Yeni Bölüm Fragman Yayınlandı mı?

Kadir, Firuze ile birlikteyken Selahattin’e yakalanmaktan son anda kurtulunca, çok zor bir karar alır. Kadir’in dikkatini çekmeye çalışan Firuze, kendisini tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Aylar sonra ilk defa Emin’le yüzleşen İlhan, sebep olduğu şeyleri daha yakından görür.

Büşra ile bir kez daha konuştuktan sonra başka çaresinin kalmadığını düşünen İlhan, herkesi şaşırtacak bir karar verir. Çöpköy’ün içinde yeni bir iş kolu yaratan Selahattin, bu işin tehlikeli kısmını yaptırmak için sürpriz bir ismi devreye sokar.

“Baba” yeni bölümüyle 1 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de.