Ekranların en sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy’un sunduğu ‘Burcu ile Hafta Sonu’ bu hafta da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…
Burcu ile Hafta Sonu’nun yeni bölümünde;


Diş sıkma probleminin nedenleri nelerdir ve nasıl tedavi edilebilir? Diş sıkma tedavi edilmezse ne gibi sıkıntılara sebep olabilir? Tüm soruları diş hekimi Dr. Sancar Şimşek yanıtlıyor.


Genetik hastalıklar hangileridir? Kanser genetik bir hastalık mıdır? Kanserde genetik tarama testleri ne amaçla kullanılıyor? Merak edilenleri tıbbi genetik uzmanı Doç. Dr. Ayşegül Kuşkucu anlatıyor.


Tablet ve telefon gibi teknolojik aletlerin kullanımı fiziksel sağlığımızı nasıl etkiliyor? Bu aletleri fazla kullanan kişiler neler yapabilir? Teknolojik aletlerin kullanımının fiziksel sağlığımıza etkilerini fizyoterapist Elif Akıncı anlatıyor.


Boyun ağrısı neden ortaya çıkar? Kireçlenmenin sebepleri nelerdir? Trigeminal nevralji hastalığı nedir? Boyun ağrıları ve tedavileriyle ilgili soruları anestezi ve reanimasyon uzmanı Dr. Taylan Temel anlatıyor.


Günümüzde popüler olan diyetler hangileri? Kendimiz için uygun diyeti nasıl bulabiliriz? Beslenme düzenimizde nelere dikkat etmeliyiz? Diyetisyen Zehra Bora hem sağlıklı beslenmeyle ilgili tüm merak edilenleri anlatıyor, hem de bağırsak dostu bir ara öğün tarifi paylaşıyor.

Aile 3. bölümü nasıl bitti ve Aile'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aile dizisinin oyun kadrosunda kimler yer alıyor Aile 3. bölümü nasıl bitti ve Aile'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aile dizisinin oyun kadrosunda kimler yer alıyor


Hepsi ve daha fazlası Burcu İle Hafta Sonu’nda. ‘Burcu İle Hafta Sonu’ 18 Mart Cumartesi saat 10.00’da Star’da.