OSMAN BEY, NAYMAN’A TUZAK KURUYOR

Güzel Günler 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve Güzel Günler 19 Mart Pazar Nasıl Olacak? Güzel Günler Oyuncuları Güzel Günler 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve Güzel Günler 19 Mart Pazar Nasıl Olacak? Güzel Günler Oyuncuları


Nayman kayıp olan altınlarını nihayet bulmuştur. Fakat altınlarla ilgili hiç ummadığı bir tuzak Nayman’ı beklemektedir. Osman Bey’in Nayman’a kurduğu tuzak nedir?
OSMAN BEY’İN HEDEFİ İNEGÖL 


Osman Bey hem içte hem dışta büyük bir kıskaca alındığının farkındadır. Fakat hiçbir darlık o’nu yolundan çevirmeyecektir ve fütuhata kaldığı yerden devam edecektir. Osman Bey’in hedefi İnegöl’dür! Osman Bey’i bu yolda nasıl zorluklar beklemektedir? 


OSMAN BEY VE İSMİHAN SULTAN İŞBİRLİĞİ YAPABİLECEK Mİ?


Osman Bey, İnegöl’ün fethi için İsmihan Sultan’la işbirliği yapmalıdır. Osman Bey, İsmihan Sultan’ı nasıl yanına çekecektir?


NAYMAN’IN GÖZÜ OSMAN BEY’İN EN KIYMETLİ MÜLKÜNDE!


Osman Bey ve alpları İnegöl surlarına dayanmışken Nayman da Osman Bey için en kıymetli olan mülkü almanın peşindedir. Nayman gözünü nereye dikmiştir? Osman Bey her şeye rağmen İnegöl fethinde kararlıdır. Osman Bey, İnegöl’ü fethedebilecek midir?


BENGİ HATUN’UN İHANET Mİ EDİYOR?


Herkes gibi Öktem Bey de İnegöl’ün fethi için Osman Bey’in yanında yer alırken Bengi Hatun, Öktem Bey’le aynı yolda yürüyecek midir? Yoksa Osman Bey’le olan ittifaka ihanet mi edecektir? 


FRIGG İÇİN YOLUN SONU MU GELİYOR?


Bir yanda İnegöl’ün fetih hazırlıkları sürerken öte yanda hatunlar Frigg’i öldürmek için plan yaparlar. Orhan Bey ve Alaeddin Bey’e zarar vermek isteyen Frigg, emeline ulaşabilecek midir? Frigg’in Bala Hatun’un gazabına uğramasına sebep olan hamlesi nedir?

Yayın Tarihi    : 15 Mart 2023 / Çarşamba
Yayın Saati    : 20.00

Yapım    : Bozdağ Film
Yapımcı    : Mehmet Bozdağ
Yönetmen : Ahmet Yılmaz
Senaryo    : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ
Oyuncular: Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Deniz Barut (İsmihan Sultan), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Noyan Üzer (Frodi), Alpaslan Özmol (Gürbüz Alp), Serhan Süsler (Komutan Remus), Serkan Arslan (Avcı), Kadir Çiçek (Aybars) Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma)

atv ekranındaki dördüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’, nefesleri kesecek 118’inci bölümüyle 15 Mart Çarşamba akşamı 20.00’de ekrana gelecek. Kuruluş Osman’da Osman Bey’in hedefinde İnegöl varken, Nayman’ın hedefinde de Osman Bey’in en kıymetli mülkü vardır. Bir yanda İnegöl’ün fetih hazırlıkları sürerken öte yanda hatunlar Frigg’i öldürmek için plan yaparlar. O esnada Orhan Bey ve Alaeddin Bey’e zarar vermek isteyen Frigg, emeline ulaşabilecek midir?