Kadınların dokunuşlarıyla güzelleşen ve değişen işletmelerin hikayelerinin anlatıldığı ‘Meltem Demir ile Hanımeli’ programı, hafta sonu gündüz kuşağında Star’da izleyicisiyle buluşuyor. 

Sıfırdan zirveye çıkan işletmelerin mucizevi hikayelerinin anlatıldığı Meltem Demir ile Hanımeli programında bu hafta; 

Cumartesi günü Meltem Demir ile Hanımeli’nin konuğu Hatice Işık oluyor. Meltem Demir evlerde kişilere özel aşçılık yapan Işık’ı mutfağında ziyaret edecek. Işık, Kastamonu banduması, tel kadayıflı bademli püre ve pastırmalı humus tariflerini paylaşacak.

Aile 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aile'nin 4. bölümünde neler olacak ve Aile dizisinin oyuncuları Aile 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aile'nin 4. bölümünde neler olacak ve Aile dizisinin oyuncuları

Meltem Demir ile Hanımeli’ne pazar günü ise kitaplara konu olacak bir hayat yaşayan Derya Ortaç konuk oluyor. Küçük yaşta ailesini kaybeden ve 14 yaşında çocuk gelin olarak evlendirilen Ortaç, yaşadığı travmalarından nasıl kurtulup hayata tutunduğunu anlatacak. 28 yaşında ortaokula, 30 yaşında liseye giren ve ardından da üniversite sınavlarına girip bugün başarılı bir işletmeci olan Ortaç iş yerinde Meltem Demir ile Hanımeli izleyicileri için birbirinden lezzetli yemek tarifleri verecek.

‘Meltem Demir ile Hanımeli’ her cumartesi ve pazar günleri saat 09.00’da Star ekranlarında…