Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın başrolde olduğu, günlük dizi ‘Toprak ile Fidan’, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’da Star’da…

Talihsiz bir kaza nedeniyle birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak’ın hikayesinin anlatıldığı dizinin yetmiş ikinci bölümünün konusu ise şöyle;

Fidan’ın Nejat'ın mezarını açtırdığını öğrenen Keriman şok olur ve harekete geçmeye karar verir. Aydan'ın Burak'ı Fidan'dan uzak tutma planı istenmeyen sonuçlara yol açacaktır. Ali, Yalçın hakkında öğrendiği her şeyi Ece'ye anlatır ve Ece kendi çapında bir şeyler öğrenmeye başlar. Mert Asya'yı hâlâ seviyor olabilir ama bunu belli etmemeye kararlıdır.

Yapımını OGM Pictures ve Stellar Yapım’ın üstlendiği, Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç’ın senaryosunu yazdığı diziyi Eray Koçak ve Atilla Cengiz yönetiyor.

Tetikçinin Oğlu hangi gün ve kanalda başlıyor? Tetikçinin Oğlu oyuncuları konusu nedir? Tetikçinin Oğlu hangi gün ve kanalda başlıyor? Tetikçinin Oğlu oyuncuları konusu nedir?

‘Toprak ile Fidan’ hafta içi her gün saat 16:00’da Star’da…