Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın başrolde olduğu, günlük dizi ‘Toprak ile Fidan’, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’da Star’da…

Talihsiz bir kaza nedeniyle birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak’ın hikayesinin anlatıldığı dizinin yetmiş beşinci bölümünün konusu ise şöyle;

Fidan, Keriman'ın entrikaları ve Aydan'ın işkenceleri arasında sıkışıp kalmıştır ama hayatını asıl çekilmez kılan Burak ile ilgilenememesidir. Toprak’ın kafasının içindeki sesler, Aydan'ın kendisine yalan söylediğine ikna eder. Asya, Adnan'dan kaçmak için çırpınmaktadır ama Mert'in gururu incinmiştir ve ona yardım etmeye hiç niyeti yoktur.

Yapımını OGM Pictures ve Stellar Yapım’ın üstlendiği, Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç’ın senaryosunu yazdığı diziyi Eray Koçak ve Atilla Cengiz yönetiyor.

Tetikçinin Oğlu hangi gün ve kanalda başlıyor? Tetikçinin Oğlu oyuncuları konusu nedir? Tetikçinin Oğlu hangi gün ve kanalda başlıyor? Tetikçinin Oğlu oyuncuları konusu nedir?

‘Toprak ile Fidan’ hafta içi her gün saat 16:00’da Star’da…