Ömer 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ömer'in oyuncu kadrosunda kimler var ve Ömer dizisi hangi kanalda oynuyor? Ömer 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ömer'in oyuncu kadrosunda kimler var ve Ömer dizisi hangi kanalda oynuyor?

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle TOTAL ve ABC1 kategorilerinde Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Star’ın sevilen dizisi ‘Yalı Çapkını’ yirmi üçüncü bölümüyle hem Total hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 10 Mart Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Seyran ve Ferit’in romantik akşamı Seyran’ın aklına Pelin’in söylediklerinin gelmesi yüzünden bölündü. Fuat Asuman’la boşanmanın eşiğine gelmeyi kaldıramayınca Halis Ağa’nın yönlendirmesiyle Seyran ve Ferit ikisini barıştırmak için plan yaptı. Seyran ve Ferit Fuat ve Asuman’ı tatilde buluşturunca ikili boşanmaktan vazgeçip, evlat edinmeye karar verdi. Öte yandan Suna ve Abidin birbirlerine olan duygularını itiraf ederken; aralarındaki yakınlık daha da arttı. Seyran’ın kendisi hakkında Suna’ya söylediklerini duyan Ferit ise Seyran’ın güvenini hiçbir zaman kazanamayacağını anlayınca ona boşanmayı önerdi.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

‘Yalı Çapkını’, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!