En parlak projeler “Senenin Yıldızları”nda yarıştı

Yıldız Holding şirketlerinin birbirinden değerli projelerle yarıştığı Senenin Yıldızları Ödül Töreni 14’üncü kez düzenledi. Toplam 9 kategorinin yer aldığı yarışmada bu yıl 212 proje başvurusuyla yeni bir rekor kırıldı. İnovasyon’dan Maliyet Avantajı’na, Dijital Liderlik’ten Sıfır Hata’ya kadar pek çok başlık altında hayata geçirilen projeler Yıldız Holding’e 7,3 milyar TL’lik katma değer sağladı.İSTANBUL (İGFA)- Yıldız Holding’in yurt içi ve yurt dışındaki tüm şirketlerinde geliştirilen, Holding’e inovasyon ve itibar anlamında değer katan projelerin yarıştığı 14. Senenin Yıldızları yarışmasının ödül töreni 25 Mart Cuma günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerindeki Yıldız Holding şirketlerinden yoğun bir katılımın olduğu ödül töreni aynı zamanda canlı yayın bağlantısıyla dijital ortamda da 71 bin Holding çalışanına yayınlandı. Dokuz farklı kategoride ödüllerin verildiği etkinlikte Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Mehmet Tütüncü, pladis CEO’su Salman Amin ve GODIVA CEO’su Nurtaç Afridi birer konuşma yaptı.

Senenin Yıldızları Ödül Töreni, başlangıcından bu yana en çok başvuruyu alarak yeni bir başarıya daha imza attı. Yıldız Holding ve şirketlerinden toplam 212 proje, Holding’e toplam 7,3 milyar TL katma değer kazandırdı. Bu projeler arasından 29’u uzman jüri tarafından finalist olarak belirlendikten sonra kazananlar Holding çalışanları ve ana jürinin oylamasıyla seçildi.

Senenin Yıldızları Ödül Töreni’nin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Mehmet Tütüncü de Holding’in 2021 yılı performansına ve 2022 hedeflerine değindikten sonra gelenekselleşen bu yarışmanın önemini şöyle açıkladı: “Senenin Yıldızları’na her geçen yıl daha fazla başvuru alıyoruz. Bu yıl yüzde 5 artışla toplam 212 proje başvurdu. Türkiye’den İngiltere’ye, Çin’den Kazakistan’a, Avustralya’dan Mısır’a, Amerika Birleşik Devletleri’nden Nijerya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyadan 2 bine yakın Yıldız Holding çalışanı yıl boyunca bu projelere emek verdi. Bu başvurular Yıldız Holding’in girişimci, kreatif, başarı odaklı zihniyetini açıkça gösteriyor. Biliyoruz ki Yıldız Holding bir bütündür ve başarılar hepimiz için bir mutluluk vesilesidir.”

Her yıl farklı bir temaya odaklanan ve yarışmanın en büyük ödülü olan Yönetim Kurulu Başkanı Özel Ödülü’nü ise Ali Ülker takdim etti.

Yarışmanın en büyük ödülü bu yıl “İşin Geleceği – Yeni Çalışma Modelleri” başlığı altında verildi. Bu kategoride birinciliği ise pandemi koşullarına rağmen kısa sürede ve verimli bir projeye imza atarak daha kapsayıcı, daha konforlu, çevreye dost, dijital teknolojilerle donatılmış yeni bir kampüse taşınan pladis elde etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.